W zeszłym roku mieliśmy okazje się przekonać, że teatr nie taki straszny jaki go malują. W maju ponownie będziemy gościć Teatr Barnaby w Stavanger, tym razem z przedstawieniem “Kot w butach”

W czerwcu 2016 roku na zaproszenie iNorge Forening po raz pierwszy do Stavanger przyjechał polski teatr marionetkowy.- Teatr Barnaby.

Sala zapełniła się tłumnie i dzieci wraz z rodzicami czekali- pełni obaw strasznego wilka – na spotkanie z kulturą wysoką. …. ALE przedstawienie “Czerwony Kapturek” okazało się być wielobarwną komedią, z mnóstwem gagów, które do łez rozśmieszały zarówno starszą jak i najmłodszą publiczność!

Takich wrażeń oczekujemy też po “Kocie w butach”, który już 28 maja pojawi się “na deskach” Bekkefaret Bydelshus w Stavanger.

“Kot w Butach” to wszystkim znana baśń H. Perrault o przebiegłym i mądrym kocie w butach, który wykorzystując swój spryt i wrodzoną mądrość sprawi, że każdy wyjdzie z opresji obronną ręką. Teatr Barnaby pragnie przedstawić Państwu przedstawienie zrealizowane w dwóch technikach lalkowych: pacynkowej i marionetkowej. Prawdziwe lalki, wartki wierszowany scenariusz, oraz wesołe piosenki sprawią, że każdy znajdzie w tym przedstawieniu powód do uśmiechu.
Scenariusz i reżyseria: Marcin Marzec
Muzyka: Michał Łacny
Lalki: Jan Tomasz Pieczątkowski 

 

Już niebawem zostanie włączona sprzedaż biletów na przedstawienie w Stavanger- o czym Was z pewnością poinformujemy!!

Obserwujcie nas uważnie i do zobaczenia na przedstawieniu!

 

Tym razem Teatr Barnaby odwiedzi również Kristiansand i Haugesund.

Tak było rok temu w Stavanger:
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here