Już w najbliższa niedziele 7 maja o godzinie 14.00  drużyna Polonii rozegra swój drugi ligowy mecz.

Po falstarcie w pierwszym spotkaniu ( porażka 1-2) nasza drużynę czeka wyprawa na wyspę Kvitsøy. Drużyna chce zdobyć pierwsze ligowe punkty i rozpocząć marsz ku górze tabeli. Drużyna Kvitsøy w swoim pierwszym meczu pokonała inna drużynę z wyspy – Fogn 1-0 . Było to bardzo wyrównane spotkanie a bramka padła w doliczonym czasie gry. Z tego miejsca chcemy serdecznie zaprosić wszystkich kibiców na wspólna wycieczkę na wyspę Kvitsoy.Prom o godzinie 13 z Mekjarvik, musicie tam z nami być w to piękne niedzielne popołudnie ! Warto dodać ze w najbliższych dniach nasza drużynę czeka prawdziwy maraton meczowy. W przeciągu 9 dni rozegramy aż 3 mecze ligowe. 7 maja wspomniany mecz przeciwko Kvitsoy, 12 maja domowy pojedynek z Madla 3 oraz 16 maja wyjazdowy mecz z Paradis 2 na boisku SIF ( boisko przy wjeździe na autostradę w Stavanger ). Liczymy na wasze liczne wsparcie w najbliższych meczach ! Bądźcie pewni, damy z siebie wszystko.
Kadra meczowa na niedzielny mecz :
Pawel Chlebowski
Bartosz Zgoliński
Mariusz Kościelny
Krzysztof Falkiewicz
Damian Smoter
Paweł Banaś
Sebastian Olendrzyński
Damian Rytwiński
Radoslaw Szczechowski
Patryk Bielawski
Piotr Hoffmann
Marcin Pery
Kamil Chmielowski
Adrian Nosal
Mariusz Grobelski
Slawomir Sawicki
Stian Galusza

Polonia Stavanger zaprasza wszystkich do wzięcia udziału w pierwszym meczu wyjazdowym w tym sezonie !

Redakcja infoStavanger również zaprasza wszystkich na mecz.
Jak twierdzą / myślą  tylko o najbliższym meczu ligowym, wymazując z pamieć wcześniejszą porażkę. Chcą zrobić wszystko ,aby z wyspy Kvitsøy wrócić z 3 punktami !
Z tego miejsca Polonia Stavanger chciałaby jeszcze raz  serdecznie podziękować :
Grażka Gotuje za wsparcie we wczorajszym dniu. Pani Grażyna po raz kolejny okazała się osoba nieoceniona ! Dziękujemy za zorganizowanie konkursu, faworki dla zawodników i kibiców oraz przede wszystkim za wsparcie,które od Pani otrzymujemy !
Robert Krajewski za dostarczenie na czas strojów w których mogliśmy się wam zaprezentować w dniu wczorajszym. Po raz kolejny nas Pan uratował , dowózka na czas !
– Wszystkim kibicom, którzy tak licznie wspierali nas w dniu wczorajszym

https://www.facebook.com/events/1733297736974449/

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here