Szukasz atrakcji dla swoich dzieci? Lub może sam chcesz poczuć smak wolności, dziecięcej beztroski i zabawy, a przy okazji spalić mnóstwo kalorii? Już jesienią  odwiedź nowy park trampolin Rush w  Forus , przy ulicy Lagerveien 13.

 

 

Trampoliny przeznaczone przede wszystkim do skakania, a także grania m.in. w zbijaka i koszykówkę, basen z piankowymi elementami oraz inne atrakcje dla dzieci i dorosłych wypełnią powierzchnię aż 2500 metrów kw.  Jest to doskonała forma spędzania czasu dla całej rodziny, szczególnie dzisiaj, w dobie bycia „fit”.

Nie będzie to pierwsza tego typu atrakcja w kraju. Park trampolin Rush funkcjonuje i cieszy się dużą popularnością w Oslo i Trondheim, planowane jest otwarcie w Bergen.

W parkach trampolin można łączyć przyjemne spędzanie czasu z pożytecznym, solidnym treningiem.  Istnieje również możliwość wynajęcia sali na przyjęcie urodzinowe z muzyką. Organizatorzy planują zawrzeć umowę ze świetlicą, tak żeby dzieci mogły aktywnie spędzać czas.

Nowa inwestycja z pewnością pozwoli mieszkańcom odprężyć się i utrzymać dobrą kondycję fizyczną, ale również ma zalety ekonomiczne. Dzięki parkowi trampolin powstanie aż 60 nowych miejsc pracy, zarówno dla osób chcących pracować na pełen etat, jak i dla tych chcących pracować na niepełny wymiar godzin.

 

Wszystko brzmi obiecująco, ale pewnie zastanawiacie się jakie będą ceny takiej atrakcji? Będą one zbliżone do tych, które funkcjonują w Oslo. Według strony internetowej za godzinę szaleństwa zapłacimy 155 kr, natomiast za 1,5 h, 220 kr.

Już teraz możesz polubić Rush trampolinepark Stavanger na facebooku!

https://www.facebook.com/rushtrampolinepark.stavanger/

 

 

Jak myślicie odwiedzicie te miejsce ze swoimi pociechami?

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here