Marzy Ci się unikatowa tablica rejestracyjna, która uczyni Twój samochód wyjątkowym ? Możesz ją mieć już za 9000 koron.

Co trzeba zrobić, żeby być przez 10 lat właścicielem wymarzonej tablicy rejestracyjnej ze swoim imieniem, dowolnym napisem, lub wybranymi liczbami ?

Już od godziny 11 w czwartek 15.06.2017 można składać podania do Statens vegvesen (Krajowego Zarządu Dróg). Uwaga, wniosek należy złożyć za pomocą usługi cyfrowej Statens vegvesen, gdyż te wysyłane pocztą tradycyjną, lub elektroniczną nie będą rozpatrywane.

Zależy Ci na konkretnym konkretnym napisie, albo szeregu cyfr ? Powinieneś się pospieszyć, ponieważ w tym przypadku obowiązuje zasada „kto pierwszy, ten lepszy”. Jeśli kilka osób zdecyduje się na taką samą kombinację znaków na nowej tablicy rejestracyjnej, otrzyma ją ten, kto złożył wniosek najszybciej.

https://www.vegvesen.no/kjoretoy/Eie+og+vedlikeholde/skilt/personlig-bilskilt

Należy jednak pamiętać, że nasza nowa, wymarzona tablica rejestracyjna może pomieścić od 2 do 7 znaków, włączając ewentualne przerwy. Mogą na niej jednak widnieć wyłącznie norweskie litery i liczby. Osoba wnioskująca o spersonalizowaną tablicę rejestracyjną musi mieć skończone 18 lat i własny samochód. Nie jest możliwa jednak odsprzedanie tego typu tablicy.

Chcielibyście mieć tego typu tablicę rejestracyjną ?

 

A.P

Źródło: http://www.vg.no

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here