Pamiętacie, że Tom Cruise odwiedzi Norwegię, żeby nagrać sceny do filmu Mission Impossible? Preikestolen będzie zamknięta aż na 9 dni!

O wizycie znanego aktora pisaliśmy już wcześniej. Dla przypomnienia:
http://infostavanger.pl/2017/06/05/tom-cruise-zagra-mission-impossible-preikestolen/

Gmina Forsand wydała pozwolenie na zamknięcie Preikestolen dla turystów od 20 do 28 września. W tym okresie ekipa filmowa będzie nagrywała sceny do Mission Impossible. Przewiduje się aż 50 lądowań helikopterów codziennie!
Władze są bardzo przychylnie nastawione do wydarzenia. Minister zdrowia, Bent Hoele zabiera głos w tej sprawie, mówiąc, że sceny z filmu będą pozytywną reklamą Norwegii.
Innego zdania jest kierownik stowarzyszenia turystycznego Preben Falck w Stavanger. Mężczyzna nie jest pewien, czy Preikestolen potrzebuje takiej reklamy rodem z Hollywood. Uważa on, że takie wydarzenie może spowodować ogromną presję. Według mężczyzny norweska Kazalnica i tak nie narzeka na brak turystów.
Zamknięcie Preikestolen kłóci się również z prawem każdego człowieka do natury. Kierownik stowarzyszenia turystycznego uspokaja jednak, że będzie możliwe podziwianie atrakcji z drugiej strony.
Co sądzicie o chwilowym zamknięciu Preikestolen? Cieszycie się z wizyty tak znanego gościa w Norwegii?

PODZIEL SIĘ

1 KOMENTARZ

 1. Rewolucyjna aktualizacja oprogramowania SEO / SMM “XRumer 16.0 + XEvil 4.0”:
  captcha rejestrowanie Google (ReCaptcha-2 i ReCaptcha-3), Facebook, BitFinex, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
  i ponad 8400 innych rodzajów captcha,
  z najwyższą precyzją (80..100%) i najwyższą prędkością (100 zdjęć na sekundę).
  Możesz używać XEvil 4.0 z dowolnym najpopularniejszym oprogramowaniem SEO / SMM: iMacros, XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke i ponad 100 innych programów.

  Zainteresowany? W serwisie YouTube znajduje się wiele filmów na temat XEvil.
  Do zobaczenia później 😉

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here