Już po raz siódmy organizowany jest darmowy festiwal Munkehagen. Koncerty, sztuka, badminton i inne gry, darmowe lody i bufet wegetariański, joga, tańce i pozostałe atrakcje czekają na nas już w ten weekend. I to wszystko całkowicie za darmo! Czy potrzeba jeszcze jakiejś zachęty… ?  

Kiedy? 05. Sierpnia 15:00-19:00

Gdzie? Munkehagen Eiganesveien 52, Stavanger

Wydarzenie na fb https://www.facebook.com/events/269039733572239

Być może myślisz, że to brzmi zbyt pięknie, żeby było prawdziwe? Nic bardziej mylnego. Będziemy mogli jeść ile chcemy, tańczyć, czytać, grać ile dusza zapragnie ☺.

To już siódma odsłona tego wydarzenia. Wszystko rozpoczęło się od festiwalu muzycznego, a przerodziło się w błogie szaleństwo, dostępne dla wszystkich.

Jak to możliwe, że festiwal jest darmowy? Artyści nie pobierają zapłaty, także ludzie przygotowujący jedzenie nie biorą za to pieniędzy. Ponadto organizatorzy dostali wsparcie m.in. z Urzędu Gminy i drukarni Kai Hansen. Największy koszt jest związany z wynajęciem sceny i toalet.

Organizatorzy nie są w stanie określić dokładnej liczby uczestników, ale przewiduje się ich znacznie więcej, niż w zeszłym roku. W ubiegłym roku festiwal odwiedziło 1400 osób, głównie młodzi ludzie w wieku 14-30 lat.

PODZIEL SIĘ

1 KOMENTARZ

  1. Oj bo mnie rozbolały szczęki od śmiechu tu 3/4 pasażerów to nie tylko analfabeci ale i daltonisci jak się nie zapyta jaki nr autobusu i czy aby na pewno jedzie na Hillevåg czy gdzieś tam to jest nie ważne pomimo tego że korzysta z tego autobusu codziennie . A do tego połowa z tych co się pyta jest głucha bo dokładnie na takie samo pytanie odpowiadasz osobie za którą ona stoi bezpośrednio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here