Już od 20 września co środę w Gausel Bydelshus dzięki inicjatywie iNorge Forening odbywać się będą zajęcia umuzykalniające dla dzieci prowadzone przez siostry Bugajskie.

Dla najmłodszych dzieci, wieku 3-6 lat przygotowane, znane już z zeszłego sezonu zajęcia muzyczno-ruchowe, dzięki którym dzieci rozwiną swoje umiejętności wokalne oraz wyobraźnię muzyczną, a także poznają podstawy rytmiki. Połączone z zabawą zajęcia sprawią, że będzie to doskonale spędzone popołudnie. Prawdopodobnie będą to spotkania w dwóch grupach: na godz. 16.00 oraz na godz. 17.00 . Koszt zajęć to 600 kr (dla członków iNorge Forening cena wynosi 500 kr) – cena dotyczy 10 spotkań

 

Dla starszych dzieci, w wieku 7-14 lat prowadzące przygotowały warsztaty wokalne, podczas których kursanci będą mogli rozwinąć się wokalnie, poznać techniki śpiewu, a także podjąć pierwsze próby w interpretacji utworów muzycznych. W repertuarze przewidziane są polskie piosenki dziecięce i młodzieżowe.
Warsztaty wokalne będą odbywać się w środy o godz. 18.00
Koszt warsztatów to 1000 kr (dla członków iNorge Forening cena wynosi 800 kr), cena dotyczy 10 spotkań.

20 września odbędą się pierwsze zajęcia, dla osób które nie uczestniczyły w kursach w zeszłym będą to zajęcia pokazowe, które nie zobowiązują do dalszego uczestnictwa.

Prowadzące – Katarzyna Bugajska, Anna Bugajska-Żmuda oraz Małgorzata Bugajska

Zapraszamy!

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here