Disney na lodzie wraca jutro do DNB ARENA! Wybieracie się na przedstawienie?

 

Informujemy, że nadal są dostępne bilety na wszystkie siedem występów Disney’a na lodzie.

Były chwile, kiedy Disney na lodzie został wyprzedany w mgnieniu oka. Tymczasem nadal są dostępne bilety na wszystkie siedem występów w DNB Arena.

Bilety dostępne na stronie Ticketmaster w cenie od 380 do 450 nok.

01.02.2018 czyli czwartek zapowiada się początkiem kolejnego sezonu z Disneyem na lodzie w Stavanger. Disney On Ice: Zaczarowany Świat Disneya” to wyjątkowa podróż do świata, w którym pojawiają się ukochane postacie ze znanych animacji Disneya i Pixara: „Krainy Lodu”, „Toy Story 3”, „Małej syrenki” i „Aut” wspólnie z takimi kultowymi bohaterami jak Myszka Miki, Myszka Minnie, Kaczor Donald i Goofy.

Popularny program dla dzieci odwiedził Stavanger po raz pierwszy w 2015 roku. W tym czasie bilety na dziesięć występów zniknęły w niesamowitym tempie.

W 2016 roku nadal sprzedaż biletów była dość duża.

Niestety w tym roku wszystko wskazuję na to, że spektakl odwiedzi znacznie mniejsza ilość osób niż w poprzednich latach, choć nie wątpliwie zapowiada się spektakularne przedstawienie.

Unikajcie samochodu, jeśli możecie

Ticketmaster pokazuje, że nadal jest wiele biletów dostępnych na poszczególne występy. Najpopularniejsze spektakle odbędą się w tę sobotę i niedzielę o godz. 14.30, ale także tutaj są jeszcze dostępne bilety.

W związku z tym, że liczba miejsc parkingowych jest ograniczona, i pomimo tego ,iż sprzedaż biletów  co do poprzednich lat spadła- mądrą radą wydaję nam się wybór innego środka transportu niż samochodu np. dojazd autobusem oczywiście dla tych, którzy mogą.

 

Braliście udział w poprzednich latach w tych spektaklach? Polecacie wybrać się w tym roku?

 

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here