Ostre żarty, czarny humor, odrobina absurdu i cięte riposty – na to czekamy podczas występu komików ze Stand-up Polska w Lura Bydelshus 9 czerwca.

„Komik dookoła świata” – to właśnie z tej akcji wziął się pomysł na zaproszenie chłopaków z Stand-up Polska do Norwegii. Piotrek Szumowski podróżuje po świecie ze swoim stand-upem, jego żarty w większości inspirowane są jego podróżami. Piotrek to człowiek z wielkim dystansem do siebie i otaczającego świata. Występował w ponad 30 krajach, na 5 kontynentach w 3 językach, ale … w Stavanger go jeszcze nie było …

Generalnie – dystans do wielu tematów definiuje stand-up. Bo występy komików to nie tylko żarty, ale także historie, które zmuszają do refleksji. W stand-upie nie ma tematów tabu, dlatego przygotujcie się -to nie będą kawały z Familiady. Doskonałym przykładem jest program „Sierpień” Antoniego Syrka-Dąbrowskiego, który także odwiedzi Rogaland w czerwcu. Sami zobaczcie – bo to show warte jest uwagi.

Stand-up staje się coraz bardziej popularny i rozpoznawalny, komicy coraz częściej zapraszani są do programów telewizyjnych, piszą scenariusze, występują na benefisach i roastach. Ci, którzy choć raz widzieli standuperów na żywo wiedzą, że tego typu występy to naprawdę duża dawka humoru, a jak organizatorzy obiecują „ Uśmiech od ucha do ucha oraz zakwasy mięśni policzkowych gwarantowane!”

Stand-up Polska do naszego regionu zawita 9 czerwca w Lura Bydelshus w Sandnes. Bilety już są w sprzedaży.
Do końca kwietnia obowiązuje przedsprzedaż biletów – tylko 200 nok za osobę/
Będzie można także zakupić bilety grupowe (przy jednorazowym zakupie powyżej 10 biletów koszt jedno to tylko 150 kr!)
Ilość miejsc bardzo ograniczona! Jeśli chcecie wybrać się na występ, lepiej zakupić bilety teraz w lepszej cenie i mieć pewność, że macie miejsce, niż czekać na ostatnią chwilę…

CO?
STAND-UP POLSKA Piotr Szumowski i Antonii Syrek-Dąbrowski

KIEDY?
9 czerwca 2018, g.20.00

GDZIE?
Lura Bydelshus, Teatersalen
Prinsens Vei 14A, Sandnes

ZA ILE?
Ceny biletów:
150 nok – bilet grupowy (przy zakupie powyżej 10 szt)
200 nok – TYLKO do 1.05
300 nok – cena regularna

Bilety do nabycia: https://goticket.no/events/167/stand-up-polska-w-stavanger

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here