Nowa trasa ze Stavanger do Londynu.

 

 

We wrześniu tego roku będzie można polecieć ze Stavanger do Londyn Luton.

W dniu dzisiejszym Węgierska linia lotnicza Wizz Air ogłosiła nową trasę.
Pierwsze połączenie na tej nowej trasie przypada na dzień 16 września 2019 r.,  sprzedaż biletów już trwa a na chwile obecną  koszt biletu to 399 nok w jedną strone .

I kolejna dobra wiadomość  – jest możliwości wyjazdu weekendowego bez konieczności brania urlopu.

Do Londynu można wylecieć  np. w piątek o godz.20.30 (przylot do Londynu na godz. 21.15), a z powrotem lot można zaplanować na niedziele 17.15 (przylot do Stavanger o 19.55). Ceny biletów zaczynają się od 259 nok.

Lot Wizz Air z lotniska Sola do Londynu Luton będzie miał cztery cotygodniowe odloty, z odlotami w każdy poniedziałek, środę, piątek i niedzielę.

Port lotniczy Londyn-Luton to międzynarodowe lotnisko położone koło Luton, 50 km na północ od centrum Londynu. Jest czwartym portem lotniczym obsługującym aglomerację londyńską.

Do centrum Londynu kursują przez całą dobę pociągi i autobusy.

Pociągi

Pospieszne East Midlands Trains odjeżdżają co godzinę na południe do London St Pancras i na północ do Leicester, Nottingham, Sheffield i Leeds.

Autobusy

EasyBus dojeżdża przez całą dobę z London Luton do centrum Londynu. To tani przewoźnik, jednak wszystkie pojazdy mają klimatyzację. Średniej wielkości bagaż i bagaż ręczny jest przewożony bez opłaty. Najtaniej jest zarezerwować bilet przez stronę internetową, chociaż bilety można też kupić w holu przylotów międzynarodowych. Przejazd trwa godzinę i 20 minut

Z lotniska Sola w Stavanger Wizz Air lata także do Gdańska, Katowic i Szczecina w Polsce, do Kowna na Litwie i do Budapesztu na Węgrzech.

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here