Na co liczysz? NA ZWROT!!

 

 

Wraz z piękną i radosną porą roku jaką jest wiosna, w naszych sercach rodzą się nowe nadzieje, nowe namiętności. Każdy z nas odczuwa nadejście wiosny nieco inaczej, ale zwykle są to uczucia dobre i radosne. Pani Asia Kwiatkowska wróciła wcześniej do domu po wizycie u lekarza. W drodze powrotnej odwiedziła serdeczną koleżankę, żeby podzielić się z nią radosną nowiną. Teraz zabrała się za lepienie pierogów, ale w głowie już szukała odpowiednich słów, którymi obwieści swojemu ukochanemu tę wspaniałą nowinę. Pierogi właśnie zdążyły się ugotować, kiedy Pan Staszek Kwiatkowski z impetem wpadł do domu krzycząc „Kochanie wróciłem, co na obiad?”. Pani Asia z wdziękiem postawiła na stole talerze pełne jeszcze parujących pierogów z mięsem, poczym stanęła przed Staszkiem i patrząc mu głęboko w oczy powiedziała:

-Kochanie muszę Ci powiedzieć coś bardzo ważnego, BĘDZIEMY MIELI ZWROT!!

-Naprawdę? To cudownie kochanie, ale czy to pewne?

-Tak to pewne, logowałam się rano na ALTINN. To będzie nasz pierwszy zwrot wiesz?

-Ej a rachunki za prąd odliczyłaś? A za wynajem mieszkania odliczyłaś? A policzyłaś wszystkie podróże?

-Stasiu !! Stasieńku !! Ty już nie jesteś Pendlerem !! Nie pamiętasz że 9 miesięcy temu wzięliśmy ślub?

***

Drodzy czytelnicy, pamiętajcie by dobrze sprawdzić wasze rozliczenie podatkowe za rok 2018. Tym z Was którym wiosna miłością w głowach zamieszała, przypominamy że jest jeszcze trochę czasu by pozbierać faktury, bilety, rachunki i inne przydatne dokumenty, by uzupełnić swoje rozliczenie podatkowe.

Liczysz na zwrot?

Sprawdź swoje rozliczenie! Norweska kampania reklamowa!

Do internetu trafił  spot reklamowy norweskiego urządu podatkowego skatteetaten  który nakłonia młodych ludzi do sprawdzenia raportu podatkowego.

Koniecznie obejrzyjcie tę reklamę i sprawdźcie swoje rozliczenia!!!

 

Życzymy dużych zwrotów.

 

 

Redaktor

Slawomir Podsiadlowski

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here