High Heels! To taniec na ulubionych szpilkach…to niezwykła technika łącząca różne style tańca: dancehall, vouging, latino i sexy dance. Zajęcia high heels to nie tylko nauka zmysłowych kobiecych choreografii, lecz również zdobywanie umiejętności w zakresie poruszania się na szpilkach na codzień!

DLA KOGO JEST KURS HIGH HEELS?
High heels to kurs tańca solo dla kobiet w każdym wieku, pragnących wyrobić w sobie nawyk poruszania się w sposób zmysłowy i z gracją. Niezależnie od tego czy dopiero uczysz się chodzić w butach na obcasie, czy chcesz udoskonalić swoje umiejętności.

Po kursie tańca high heels staniesz się bardziej świadoma swojego ciała, co zdecydowanie zwiększy pewność siebie!
Widzimy się na parkiecie!

Instruktor: Aleksandra Sobczyńska – od szóstego roku życia uczęszczała na zajęcia taneczne gdzie pod okiem tancerzy i choreografów występujących na deskach Teatru Narodowego oraz europejskich scenach szlifowała umiejętności taneczne. Przez jedenaście lat tańczyła hip-hop oraz modern dance. Zdobyła europejski certyfikat instruktora tańca. Pracowała w Ludowym Zespole Pieśni I Tańca Matecznik Mazowsze, jak również w Nowodworskim Ośrodku Kultury.

KOSZT: 950 kr (bez członkostwa), 800 kr (dla członków iNorge Forening) – opłata po pierwszych zajęciach 2 września u prowadzącej!!

Cena dotyczy 10 zajęć.
Kontakt:
tlf. 98804009 (Aleksandra Sobczyńska – prowadząca)
aleksandra.sobczynska1999@gmail.com
inorge.ngo@gmail.com (z dopiskiem HIGH HEELS)

Link do wydarzenia Tutaj

Zapraszamy!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here