Bryan Adams nadal urzeka publiczność na całym świecie dzięki swoim energicznym występom na żywo, wyjątkowej osobowości, niesamowitym wokalem i arsenałem hitów.

 

Kanadyjczyk ogłosił trasę koncertową, w ramach której odwiedzi też Norwegie.

Kiedy zobaczymy Bryana Adamsa na koncertach?

To Świetna wiadomość dla fanów Bryana Adamsa. Już w marcu 2020 wokalista  zawita do Norwegii, by wystąpić dwukrotnie:

Oslo Spectrum – 10 marca 2020 oraz  DNB Arena, Stavanger – 11 marca 2020
Bryan Adams muzyczną karierę rozpoczął jako szesnastolatek, kiedy dołączył do zespołu Sweeney Todd. Niedługo potem Adams opuścił zespół i rozpoczął karierę, którą kontynuuje do dziś.

Adams wydał 14 albumów studyjnych i sprzedał około 65 milionów singli i płyt na całym świecie. Jego najnowsze wydawnictwo, „Shine a Light”, zadebiutowało na pierwszym miejscu listy kanadyjskich albumów w marcu 2019 r. Album zawiera magiczny duet z Jennifer Lopez, a tytułowy utwór jest napisany wspólnie z Edem Sheeranem.

 

Do największych przebojów należą m.in. „Everything I Do I Do It For You” (wykorzystany w filmie „Robin Hood: Książę Złodziei”), „Heaven”, „Summer of ’69”, „Have You Ever Really Loved a Woman?”, „Please Forgive Me”, „Run to You”, „It’s Only Love” (duet z Tiną Turner), „Somebody”, „All for Love” (nagrany ze Stingiem i Rodem Stewartem do „Trzech muszkieterów”) i „Cuts Like a Knife”.

 

 

Bryan Adams  – bilety

Wejściówki na marcowe koncerty Bryana Adamsa w Oslo i w Stavanger będą w sprzedaży od godziny 10:00 w piątek, 30 sierpnia 2019, za pośrednictwem serwisu @ticketmasterno

Link do biletów znajdziecie tutaj :

Bilety Bryan Adams