100-UGÅ 11. – 17. LUTY SANDNES

Od dzisiaj można ponownie zjeść za jedyne 100 koron w niektórych restauracjach centrum Sandnes.

 

 

Pizza Casanostra, polędwica wołowa smażona z smażonymi warzywami i ziemniakami, filet z kurczaka a la cema ( grillowana pierś z kurczaka w sosie z białego wina z cebulką, czosnkiem, ryżem i smażonymi warzywami ) , burgery , kebaby a także wybrany asortyment z meny sushi . To tylko niewielka część wszystkiego co można zjeść w Sandnes w ciągu tego tygodnia.

Po raz kolejny w ofercie 100 ugå pojawiła się także polska restauracja z Sandnes BISTRO MO Kafe . Oficjalne danie tej restauracji na ten tydzień 100-ugå to trzy zdrowe, obfite i pożywne naleśniki wypełnione mięsem, szpinakiem i serem feta, ciecierzycą i słodkimi, suszonymi pomidorami

Uwaga! Bistro MO Kafe oferuje także dania wegetariańskie i bezglutenowe

Po raz pierwszy 100-ugå  została zorganizowana w 2014 roku i wzięło w niej udział 25 restauracji.

Wydarzenie cieszyło się wielkim sukcesem i od tamtej pory wciąż przybywa zainteresowanych tą można powiedzieć zabawą z jedzeniem.

Koncepcja była przede wszystkim taka, aby pokazać wszystkim miejsca i wszystkie menu gdzie można zjeść w Sandnes, no i oczywiście do tego w przystępnej cenie tak aby jak najwięcej osób mogło poznać smakowite restauracje tego miasta.

I udało się!!

Wydarzenie odbywa się 2 razy w roku w lutym i we wrześniu i cieszy się z roku na rok coraz większym powodzeniem. Dlatego też restauratorzy zalecają wcześniejszą rezerwacje stolików, gdyż podczas wieczorów lub weekendów restauracje odwiedzają tłumy głodnych klientów.

A więc tydzień za 100-kę  od dziś rozpoczęty- czas otwarcia / cały tydzień! 

(puby do godziny 21:00).

Tutaj miejmy nadzieję każdy znajdziesz coś dla siebie, więc zaproście przyjaciół, rodziny lub współpracowników na tanie i ekscytujące wrażenia smakowe.

Tutaj znajdziesz Meny co gdzie można zjeść za jedyne 100 kr !!!

https://www.facebook.com/100uga/

 

Smacznego!