Ubezpieczenie domu

Wypełnij formularz, a skontaktuje się z Tobą polskojęzyczny konsultant

Dokładny opis ubezpieczenia znajduje się pod formularzem.

Dane osobowe

Ubezpiecz swój dom w Norwegii

Wykup polisę dla domu i śpij spokojnie.

Wyprowadziłeś się do Norwegii w poszukiwaniu lepszych perspektyw? Jeśli Ci się udało, nie
ryzykuj utraty tego, na co tak ciężko pracujesz. Ubezpiecz swój dom na wypadek zalania, pożaru i innych zdarzeń losowych czy pogodowych. Znajdziesz u nas szeroką gamę polis.

– Podstawowe ubezpieczenie (Hoveddekninger) pokrywa szkody na wypadek uszkodzenia budynku głównego, a także budynków do niego przylegających (np. garaż, budynki gospodarcze itp.).
– Ubezpieczenie standardowe domu (Standardforsikring) to wypłata odszkodowania w przypadku szkód powstałych na skutek powodzi, pożaru, kradzieży czy innych zdarzeń losowych. Obejmuje także bezpłatną pomoc prawną.
– Ubezpieczenie super (Superforsikringen) obejmuje ten sam zakres, co ubezpieczenie standardowe, ale odszkodowania są znacznie wyższe. Dodatkowo polisa pokrywa koszt dopasowania nieruchomości do potrzeb osoby niepełnosprawnej, szkody wynikające z nieszczelnej kanalizacji, spadek wartości nieruchomości i inne.
Cena ubezpieczenia zależy od wysokości wkładu własnego, a składki płacisz co miesiąć. Jeśli dodatkowo zdecydujesz się na ubezpieczenie auta – uzyskasz 15 proc. rabatu.
Skontaktuj się z naszym polskojęzycznym przedstawicielem, który doradzi jakie ubezpieczenie wybrać.